PŮLROČNÍ ORIGINÁLNÍ EFT CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK 

PŘÍMO S INICIÁTORKOU METODY EFT V ČR

TERAPEUT ENERGETICKÉ

PSYCHOLOGIE EFT 

TERMÍNY 51. BĚHU TERAPEUTICKÉHO VÝCVIKU 2024/25

21-22.9., 19-20.10., 16-17.11., 14-15.12., 25-26.1., 1-2.3.2025

BUT infoSTUD

Vytisknout

OPTIMAL EFT

Napsal Sindy dne .

Nová forma řešení je Optimal EFT. Tato forma EFT funguje na principech a nejnovějších objevech kvantové medicíny. 
Nepoužívá se při ní stimulace bodů na těle poklepem jako u klasického EFT, tedy je to ideální forma pro práci přes skype. Je vhodná k řešení všech druhů psychických i fyzických problémů. 

OPTIMAL EFT POPRVÉ V ČR

V červenci 2014 se Sindy Katayama jako jedna z 65 lidí z celého (doslova) světa a jako jediná z ČR zúčastnila v San Francisku HISTORICKY PRVNÍHO tréninku Garyho Craiga OPTIMAL EFT:

Optimal EFT je nový přístup v léčení a jak říká Gary "NOVÁ PSYCHOLOGIE". 3 dny jsme se zabývali otázkami a principy kvantové fyziky, principem jednoty atd. OPTIMAL EFT se nedá popsat jako technika, jde o zcela nový přístup, jde o mentální nastavení, otevření vědomí nové úrovni a o spirituální vyspělosti terapeuta. Žádná ezoterické bludy!!! Je velmi těžké slovy popsat jaké to bylo a jak skvělá tam byla atmosféra.

s garym

MŮJ OPTIMAL EFT EXPERIMENT

Hned druhý den po příletu domů jsem vyučovala 4 dny našeho nejoblíbenějšícho výcviku Terapeut energetické psychologie a měla jsem možnost udělat malý EFT OPTIMAL experimet a 16 z 17 ti lidí pocítilo okamžitou úlevu od fyzické bolesti aniž bych použila klasické EFT!!!

3 ÚROVNĚ EFT

  1. LAICKÉ EFT - řeší pouze symptomy - na této úrovni používá EFT většina laiků, samozvaných a občasných terapeutů. Jedná se o úroveň EFT, která řešší problémy jen velmi povrchně, na úrovni symtomů, nedostává se k hlubším příčinám, neřeší specifické události. 
  2. PROFESIONÁLNÍ EFT - řeší příčiny problémů - na této úrovni používají EFT kvalitní terapeuté s pravidelnou EFT praxí, kteří se pravidelně v EFT dál vzdělávají a pracují i sami na sobě. Terapeuti na této úrovni používají klasickou "čistou" formu EFT podle kritérií tvůrce metody, Garyho Craiga. Tato úroveň EFT řeší skutečné příčiny problémů, specifické události a používá "reframing".
  3. OPTIMAL EFT - řeší problémy na úrovni kvantové fyziky - toto je úroveň EFT, která se opírá o principy kvantové fyziky a překračuje tak hranice našich smyslů. Je to zcela nový, rozvíjející se přístup k léčení. 

NAUČTE SE OPTIMAL EFT V MÉM VÝCVIKU!