TERAPEUT ENERGETICKÉ PSYCHOLOGIE EFT

CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK

BUT infoSTUD

 PRAKTIK KVANTOVÉ LÉČBY  

CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK 

BUT infoSTUD

Vytisknout

Ťukání před masáží

Za úpravu a gramatiku příspěvku zodpovídá autor

 

Klientka za mnou přišla na masáž Lifting obličeje a ve dveřích hlásila: Mě tak ser... ty moje pupínky na ksichtě!!!

Trošku jsem se zděsila, protože v této náladě masírovat obličej není dobrý nápad. Navrhla jsem ji, že bychom to mohly zkusit ty její pocity rozpustit. Souhlasila, ale nevěřícně na mě koukala.

Začaly jsme ťukat, že i přestože mě se... pupínky na ksichtě se mám ráda a přijímám se. Po prvním kole ťukání ji pupínky nevadily, vadilo ji vedro venku (bylo léto).

Ťukaly jsme, i přestože mi vadí vedro venku, dále pak i přestože mi vadí zpocený obličej… Na otázku, jak se cítí nyní řekla, že ji spíše vadí vedro v práci ( pracuje jako kuchařka v zahraničí )

Ťukaly jsme, že i přestože mi vadí vedro v práci z kuchyně. Pak mi řekla, že ji spíš vadí, že musí pracovat jako kuchařka v zahraničí, protože by si jinak nevydělala tolik peněz.

Takže jsme tyto pocity odťukaly a klientka se rozplakala, že její maminka neměla dost peněz, když byla malá. Odťukaly jsme to.

Na mou otázku, co ty její pupínky na ksichtě se na mě dost nechápavě dívala, o čem to mluvím. Ukončila jsem ťukání a šly jsme masírovat obličej. Po masáži byla velmi, velmi spokojená, že je to jediná masáž, u které se dokázala uvolnit, relaxovat a chce ji příště znovu.

Po týdnu mi napsala děkovný mail, jak to bylo úžasné. Od té doby používám „ ťukací metodu „ vždy před masáží u klientek, u kterých cítím, že by jim jejich myšlenky nebo pocity bránily se uvolnit a vypnout.  

 

Xenie Pilíková 
Terapeut energetické psychologie a EFT