PŮLROČNÍ ORIGINÁLNÍ EFT CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK 

PŘÍMO S INICIÁTORKOU METODY EFT V ČR

TERAPEUT ENERGETICKÉ

PSYCHOLOGIE EFT 

TERMÍNY 51. BĚHU TERAPEUTICKÉHO VÝCVIKU 2024/25

21-22.9., 19-20.10., 16-17.11., 14-15.12., 25-26.1., 1-2.3.2025

BUT infoSTUD

Vytisknout

Rakovina prsu

Za úpravu a gramatiku příspěvku zodpovídá autor


 
Naše skvělá a bojovná Marcelda se poprala s tou MRCHOU RAKOVINOU a svěřila nám svůj příběh a já jí za to moc děkuju. Taky děkuju za krásnou pochvalu u které se (budete se asi divit) rdím (jestli to znamená to co si myslím, že to znamená) , ale hlavně DĚKUJU za obrovskou podporu, kterou pro mě od začátku mého boje za prosazení EFT u nás, byla. Vlastně co jsme se poznaly, obě bojujem. A OBĚ JSME VYHRÁLY!!! 3X HURÁ !!! 
 
Milá Sindy,
když jsi mě v roce 2006 naučila první "oťukávání" zastihla mě diagnóza rakovina prsu. V nemocnici večer před operací jsem "oťukala" celý pokoj /byly jsme čtyři na různé operace/ proti strachu z operace, narkózy a podobných stresů. Musím říct, že operace všem dopadly dobře a přátelství nám vydrželo doposavad, protože se scházíme a samozřejmě "ťukáme".

Důležité ale je, že díky EFT jsem si uvědomila příčiny onemocnění touto nemocí. Našla jsem si problémy s maminkou v mém dětství a mládí, posléze problémy s dcerkou, které dnes jsou přijatou minulostí a obnovenou oboustrannou láskou. Viděla jsem se i jako malá holčička, která se těší až bude stará a nemocná a bude jezdit do lázní, jako jezdil tatínek. Také jsem našla myšlenku, jaký je to pocit mít rakovinu prsu, i to jak jsem se starala o druhé / byla jsem tak naučená z rodiny/ a sebe jsem odbývala - vlastně neměla se ráda.Všechno mi EFT ukázalo. Dnes mi pomáhá čelit tlaku lékařů, kteří jsou zastánci úplně jiných metod, zvláště pak těch farmaceutických. Sindy, díky Tobě jsem se seznámila s MUDr. Partykovou, která mně svým příkladem ukázala nevzdávat se a "plivla " jsem si slinu i podle Mgr. Čehovského, který přednáší a učí autopatii.
Čas šel dál a já jsem se přihlásila na kurz Terapeunt energetické psychologie. Kurzy jsou směsicí Tvých velkých vědomostí a ochoty předat je dál, ale i Tvé vtipnosti,otevřenosti, výřečnosti, nespoutanosti, houževnatosti i moudrosti.


Sindy jsi taková inspirativní a tvůrčí duše a já děkuji universu, že mně umožnilo se s Tebou seznámit a jít kousek života s Tebou po boku.Také jsem pochopila že ve škole života není prázdnin. Moc Ti za všechno děkuji a mám Tě ráda.


Pokud budeš chtít moji zpověď uveřejnit budu ráda.
Marci
 
Tohle je reakce na příspěvek Marcelky ze 30.5.2007:
Ahoj SINDY,
musím Ti napsal reakci na příspěvek RAKOVINA PRSU od Marcely.
Moc Vám blahopřeju, Tobě i Marcele a jásám s Vámi HURÁ, HURÁ, HURÁ !!!Nemusíš se Vůbec červenat Ty si to plně zasloužíš, jsem ráda že se Vám oběma daří. Čauuuuuuuuky Zdenka Moserová
Zdendo DĚKUJEM (já drze i za Marceldu) , všem se nám daří, musí se, makáme a navíc, známe "TAJEMSTVÍ" !!! 
V EFT JE PŘÍSLIB, FARMACEUTICKÝ PRŮMYSLE TŘES SE !!!!Sindy