PŮLROČNÍ ORIGINÁLNÍ EFT CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK 

PŘÍMO S INICIÁTORKOU METODY EFT V ČR

TERAPEUT ENERGETICKÉ

PSYCHOLOGIE EFT 

TERMÍNY 50. BĚHU TERAPEUTICKÉHO VÝCVIKU 2024

27-28.1., 2-3.3., 29-30.3., 27-28.4.,25-26.5., 29-30.6

BUT infoSTUD

Vytisknout

Močový kámen? To se vyťuká...

Za úpravu a gramatiku příspěvku zodpovídá autor


Charlottka už neničí EFT jen bradavice, teď se dala i do kamení!!!!!(poznámka Sindy)
 
Milá Sindy, moc Tě zdravím a chci Ti něco povyprávět. Víš, léta trpívám záněty močového měchýře. Minulý víkend jsem na nějakém školení díky vzduchotechnice nastydla a tak jsem si vařila bylinkový čaj a držela to v únosné míře. 
Ve středu 23.5.07 jsem kolem půl druhé odpoledne začala mít tak urputné bolesti v celém břiše, že jsem se nemohla ani narovnat. Měla jsem zrovna kroužek s prvňáky a tak mě ještě deptalo pomyšlení, když sebou seknu, co si počnou, odpoledne nikde nikdo. Šla jsem si vařit opět bylinky, protože nucení jsem měla veliké, ale bolest hroznou. Nemohla jsem ani dobře dýchat, dělalo se mi špatně na zvracení. Na patře se objevila paní uklízečka a když mě viděla jak trpím byla z toho také celá pryč. Nakonec jsem ji požádala, aby odvedla děti do družiny a další kroužek odvolala. 


Mezitím jsem zavolala synovi a domluvila se sním, že přijede, také jsem zvracela.
U nás na středisku mě prohlédla obvoďačka, protože urologie u nás není a chtěla mi dát lístek na druhý den na ultrazvuk, tak jsem si řekla o lístek do nemocnice, že mohu jet hned. Dala mi také lék proti bolesti.A také mi řekla, že na ultrazvuku před třemi lety mi našli v levé ledvině kámen, ale já nic nevěděla! Neřekli mi to.

 
Musím říci, že i v těch největších bolestech jsem se snažila ťukat, moc to nešlo, v nemocnici po rentgenu jsem dlouho čekala na lékaře, nemohla jsem dlouho sedět, chodit, nic.Ale i tam jsem ťukala jak to jen šlo. Na bolest břicha, na močový měchýř. 
Musím říci, že než jsem přišla na řadu, značně se mi ulevilo. Žaludek se mi stále zvedal, bolest ale byla snesitelnější.
Lékař mě vyšetřil ultrazvukem, protože na rentgenu nic nebylo a zjistil, že mám v močovodu kamínek, ať se ho snažím zachytit. Dal mi léky proti bolesti a adresu urologa blíž mému bydlišti. 


Ve čtvrtek mi bylo stále zle, ťukala jsem, normálně učila. měla jsem průjem, ledvinovou koliku se vším všudy.
V pátek ráno, kolem půl osmé mě to při močení, které bylo stále bolestivé, zabolelo tak zvláštně a silně a zachytila jsem kamínek!


V půl desáté jsem byla objednána na kontrolu a lékař byl nadšen, že nesu kamínek, poslali ho na rozbor. Na ultrazvuku nic nenašel a řekl mi, že jsem měla neskutečné štěstí, ale já vím své! Na EFT nedám dopustit!

Moc Ti děkuji a těším se na shledání. 


Charlotta