PŮLROČNÍ ORIGINÁLNÍ EFT CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK 

PŘÍMO S INICIÁTORKOU METODY EFT V ČR

TERAPEUT ENERGETICKÉ

PSYCHOLOGIE EFT 

TERMÍNY 51. BĚHU TERAPEUTICKÉHO VÝCVIKU 2024/25

21-22.9., 19-20.10., 16-17.11., 14-15.12., 25-26.1., 1-2.3.2025

BUT infoSTUD

Vytisknout

EFT spraví auto pro test způsobilosti

Zpráva od Utahna TassieJedna moje klientka mi vyprávěla jak použila EFT k tomu, aby její auto prošlo emisním testem a celkovou kontrolou způsobilosti.

Bylo ji předem jasné, že auto testem neprojde a proto ťukala na tento problém a s tím souvisejíci úzkost a rozhodla, že potřebuje získat alespoň nálepku (doklad) nezpůsobilosti, poněvadž přišla se zpožděním a nechtěla riskovat pokutu.


Auto NEPROŠLO testem. Mělo tři závady.

Jedno přední světlo nefungovalo, volant měl velkou vůli a jeden stěrač byl pochroumaný. Na parkovišti venku před servisem ťukala na úzkost a potom si uvědomila, že může požádat o pomoc anděly o nichž byla řeč v předchozí lekci.


Prošla malou modlitbou, vystoupila z auta a kopla do vadného světla palcem své nohy a to začlo pracovat.


Potom ťukla do stěrače a ten začal pracovat. Potom požádala anděly o pomoc rovněž s volným sloupkem řízení a to TAKÉ POMOHLO odstranit příliš velkou vůli. To ji velice potěšilo a najela nazpět do servisní dílny a nechala auto znovu otestovat.


Ti samí technici prošli znovu testem a s překvapením shledali, že všechno správně pracuje. Nemohli pochopit, jak je to možné, když řidička se s autem ani nevzdálila z parkoviště před servisem. Dostala nálepku (doklad) způsobilosti bez dalších výdajů a ztráty času.


Tento malý zázrak ovlivnil všechny techniky v servisu, mě, moji klientku a všechny známé, kterým to pověděla.

 

 

Utahna Tassie, LMT, EFT-ADV

překlad: Charles K. Severa