PŮLROČNÍ ORIGINÁLNÍ EFT CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK 

PŘÍMO S INICIÁTORKOU METODY EFT V ČR

TERAPEUT ENERGETICKÉ

PSYCHOLOGIE EFT 

TERMÍNY 51. BĚHU TERAPEUTICKÉHO VÝCVIKU 2024/25

21-22.9., 19-20.10., 16-17.11., 14-15.12., 25-26.1., 1-2.3.2025

BUT infoSTUD

zvířecí problémy

Vytisknout

Použití EFT NA ZVÍŘATA

Napsal Sindy dne .

Na této stránce najdete můj popis toho, jak jsem léčila vlastní kočičku pomocí EFT, Optimal EFT, mentální léčby a dalších principů a jak se stal zázrak. Také jsou zde odpovědi na vaše dotazy týkající se práce se zvířaty z mých webinářů, které pořádám zdarma. Kdy budou se dozvíte v mých novinách (k odběru se můžete přihlásit na www.eft.cz nahoře vpravo černý modul NOVINKY A TIPY ZDARMA). 

Jak jsem léčila svoji milovanou kočičku

Audio je rozděleno na 2 části, které na sebe přímo navazují (je to kvůli velikosti souboru).

Část první:

 a hned pokračujte na část druhou:

Video

Tady se můžete podívat na mé soukromé video, které zachytil můj manžel, kdy moje černé sluníčko přišlo po dlouhé době ke mně na klín:

 

 

ODPOVĚDI Z WEBINÁŘŮ 

Použití EFT na zvíře

Pejsek nejí 

Kočička má vřed na oku

Zvíře má něco zlomené 

Čivava má problémy s dýcháním

Kočička má vřed na oku

Kočička nemá slzný kanálek

 

Vaše zkušenosti:

Ahoj Sindy, přidávám se k Tobě s tím, že EFT působí na zvířata úplně fantasticky. Je to již několik let, co jsem u Tebe absolvovala kurz EFT a tehdy jsi nám říkala, že to funguje i na zvířátka. Náš kocour si přerazil zadní nohu ( už je to asi 5 let). Doktor mu nedával šanci a chtěl mu nohu amputovat. Můj miláček (ne doktor, ale kocour- o třech nohách- no to je až to poslední). Přemluvila jsem doktora ať to se mnou vydrží a udělá, co může. On se skutečně snažil a já také. Musela jsem do toho jít i bez zkušeností -  „šlo o život“. Ťukala jsme na sebe, cítila jsem se jako kocour. Prožívala jsem jeho pocity, děsně jsem se bála, brečela jsem, nebylo mi po duši vůbec dobře a tak….Doktor nevěřil, že jsme něco takového mohli zvládnout (já mu podrobnosti nesdělovala a on je ani nechtěl slyšet). Samozřejmě, že zasáhl chirurgicky (ta nohy prakticky visela za jednu šlachu). Já pracovala s psychikou kocoura. Výsledek je, že má kocourek všechny 4 nožičky a je tu stále s námi.
Irena z Pardubic
 
Dobrý den, Sindy,
nějaký pátek Vás sleduji a metoda EFT mě uchvátila natolik, že se chystám Váš kurs absolvovat. Zdravotních potíží mám já i moje fenka mnoho. Zkusila jsem na ní intenzivně metodou EFT odstranit takovou "zduřeninu" po císařském řezu a ona mizí !!!
Martina