TERAPEUT ENERGETICKÉ PSYCHOLOGIE EFT

AKREDITACE MŠMT

BUT infoSTUD

 PRAKTIK KVANTOVÉ LÉČBY  

CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK 

BUT infoSTUD

Vytisknout

Certifikované online programy

Napsal Sindy dne .

Vzhledem k tomu, že některé problémy vyžadují více času, než mohu poskytnout ve svých konzultacích, připravila jsem pro vás transformační programy, které vám pomohou docílit potřebné změny ve vašem životě a to ve vámi určeném tempu a z pohodlí vašeho domova.

Transformace je proces

A moje programy jsou  vedeny tak, aby u vás došlo k postupné a trvalé změně.   

tran

 

Můžete začít kdekoli a kdykoli !

Programy jsou online, takže jakmile obdržíme vaší platbu, budete mít do programu okamžitý přístup ať už jste kdekoli na světě. Jedinou podmínkou je přítomnost vaše, vašeho počítače a internetového připojení.

Ušetříte !

Vzhldem k tomu, že všechny moje programy jsou online, ušetříte spoustu času a peněz. Opravdu nemusíte nikam chodit ani jezdit, a ani utrácet za stravování mimo domov apod. 

Díky mým programům na sobě můžete pracovat z pohodlí svého domova, klidně můžete být i v pyžamu v posteli a nikomu to nebude vůbec vadit!

Nejčastější otázky

Ve videu přesněji popisuji co vás čeká, jaké jsou výhody programů a vaše nejšastější dostazy:

VYBERTE SI PROGRAM ! 

Každý program má svou vlastní webovou stránku a ve většině můžete zdarma nahlédnout do první ukázkové lekce. 

Program FABRIKA NA PENÍZE není otevřený stále, otvírám ho jen nárazově. Pokud ovšem využijete VIP nabídku a zakoupíte si všechny mé programy za speciální cenu, budete mít vstup i do FABRIKY.

VIP nabídky na všechny programy jsou na vlastních webových stránkách programů. 

CTVEReftonlinekurzMINI

Pokud se mnou nebo beze mně chcete na sobě pracovat, rozhodně doporučuji používat metodu EFT. To je pro mně základní nástroj změny a pokud se spokojíte se základy, určitě doporučuji tento program. Pokud chcete víc, mám pro vás profesionální certifikovaný trénink, ten najdete zde

Obsah: 12 lekcí - bez certifikátu

Cena: 1700 Kč

Bonusy: Kniha "EFT pro každého" 

 

BUTT EFTonline

 

CTVERenergetickydetoxMINI

Pokud chcete vyčistit svou mysl a tím i svůj život od negativních energií, pak toto je program pro vás. Naučí vás jak se zbavit všech negativních vzpomínek a vibrací z celého vašeho života a umožní vám žít život lepší, pozitivnější a šťastnější.

Obsah: 12 lekcí - s certifikátem

Cena: 2600 Kč

Bonusy: Kniha "EFT pro každého" a DVD základů EFT + CERTIFIKÁT

 

BUTT endetox

 

 

NOVEmaleSEBEVZdravé sebevědomí je podle mého názoru a dlouhé terapeutické zkušenosti to nejdůležitější pro šťastný a plnohodnostný život. Pokud se cítíte dobře sami se sebou, budete se tak cítit i s kýmkoli jiným a kdekoli. Vaše zdraví, práce, vztahy a peníze budou v pohodě, stejně tak jako vy.

Obsah: 12 lekcí - s certifikátem

Cena: 2600 Kč

Bonusy: Kniha "EFT pro každého" a DVD základů EFT + CERTIFIKÁT

NYNÍ AKCE WORKSHOP K PROGRAMU ZDARMA! 7.5. KOLÍN

BUTT zdravesebev

 

CTVERfabrikaMINI

Zdraví je to nejdůležitější co máme a co nejvíc řešíme. A hned po něm jsou to peníze. A nebo obráceně, když nás starost o peníze připraví o zdraví. Pokud se ode mně chcete naučit jak to umět s penězi, jak je mít vždycky, mít na co chcete a žít si pohodový život, tak se mnou pojďte do mé FABRIKY NA PENÍZE:) 

Obsah: 12 lekcí - bez certifikátu

Cena: 3500 Kč

Bonusy: Kniha "EFT pro každého" a DVD základů EFT

 

BUTT fabrika

 

MALYzivdetox Nekonečný program pro "chytrý holky" ve kterém sdílím svůj vlastní životní detox. Z důvodů osobního a spirituálního růstu a práce na svém Egu jsem se rozhodla změnit život a trochu ho uklidit. Zbavit se nepotřebného, minimalizovat, vše zjednodušit a zautomatizovat vše, co mě nebavilo a otravovalo. A stále na tom pracuju, proto je program nekonečný. Pokud chcete mít pohodovější život, míň práce a víc času na zábavu, přidejte se. Program je plný skvělých tipů a zlepšováků :)

Cena: 1200 Kč

buttonŽIVDETOX