PŮLROČNÍ ORIGINÁLNÍ EFT CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK 

PŘÍMO S INICIÁTORKOU METODY EFT V ČR

TERAPEUT ENERGETICKÉ

PSYCHOLOGIE EFT 

TERMÍNY 51. BĚHU TERAPEUTICKÉHO VÝCVIKU 2024/25

21-22.9., 19-20.10., 16-17.11., 14-15.12., 25-26.1., 1-2.3.2025

BUT infoSTUD

Vytisknout

Praktik kvantové léčby

Napsal Sindy dne .

 

 CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK

Pro každého, koho zajímá kvantové léčení a tvoření reality 

a chce se naučit efektivní techniky, kterými pomůže sobě i ostatním.

 TERMÍNY TAKTO, V EMAILU BYLA CHYBA...

17-18.2., 16-17.3.,13-14.4. a 11-12.5.

BUTT prihVYCVIK

 

Výcvik pro každého, kdo chce…

 

…efektivně tvořit svojí realitu a pochopit jak funguje kvantový svět


… proniknout do tajů zákona přitažlivosti a naučit se ho používat vždy a          všude 


… se naučit 
mentální léčbu, se kterou má spousta mých absolventů skvělé výsledky

 

…se naučit terapeutickou techniku Optimal EFT, který jsem přivezla přímo od Garryho z tréninku v San Franciscu

 

… aktivovat svoje kvantové vědomí

… kvantově posunout svůj život a pomoct tak sobě i ostatním

Jestli vás zajímá i jen část toho, věřte, že to stojí za to! 

 

 

REFpraktik2


PraktikCERTIF2

 

STRUČNĚ O STUDIU

 • Certifikované studium kvantové medicíny
 • Po ukončení získáte certifikát PRAKTIK KVANTOVÉ LÉČBY
 • Setkání probíhají cca 1x měsíčně obvykle o víkendu
 • Doporučujeme absolvovat po výcviku Terapeut  energetické psychologie, ale není podmínkou
 • Posluchači se přijímají bez zkoušek, bez věkového omezení od 18 let výše
 • Cena výcviku je 26.800 Kč splatná předem, místo je zajištěno až po uhrazení kurzovného. Speciální cena pro čerstvé absolventy výcviku Terapeut  energetické psychologie

 

BUTT prihVYCVIK 

REFprakt1

 

Podrobný obsah studia

PSYCHO-SOMATO-ENERGETICKÝ SYSTÉM ČLOVĚKA

  • Vysvětlení všech pojmů a principů fungování lidské mysli a těla a života v návaznostech
  • Pochopíte kde a jak vznikají naše problémy
  • Proč se nám opakují věci, které nechceme
  • Jak spolu souvisí pojmy jak čakry, meridiány, aura...a spousta jim podobných
  • Pochopíte co to je a jakou funkci má KARMA a jak vlastně vzniká
  • Jak je to s minulými životy a jestli existují 
  • Proč je důležité odpustit a jde to?
  • Co to je ten zákon přitažlivosti a funguje to? Nebo proč to nefunguje...
  • Základní principy kvantové fyziky v návaznosti na léčení a náš život

TVOŘENÍ REALITY 

  • Principy tvoření reality, jak utváříme naší realitu, vědomé a nevědomé tvoření
  • Fyzická versus Kvantová podstata života
  • Pochopení toho, jak tvoříme svoji realitu a co do ní přitahujeme
  • Funkce emocí v procesu utváření reality

MENTÁLNÍ LÉČBA a INTUITIVNÍ DIAGNÓZA

  • Co to je a jak to funguje
  • Vstup do optimálního stavu mysli potřebného k léčení 
  • Intuitivní diagnostika - vysvětlení a praktický nácvik
  • Mentální léčba - možnosti, vysvětlení a praktický nácvik 
  • Práce s klientem a doporučení co dál po léčbě
  • Práce sami na sobě
  • Technika "Terapie orgánů"

Několik příkladů mentální léčby z mé zkušenosti

Případ Jany

Jana mě kontaktovala loni v létě e-mailem kvůli hypnóze. Vysvětlila mi, že už 5 let trpí závratěmi téměř každý den a má strach že omdlí. Také mi řekla, že podstoupila všechna možná i nemožná vyšetření a jejich výsledek byl vždy negativní. Já jsem zrovna byla mimo republiku a tak jsem ji doporučila aby vyzkoušela Hlubokou abreaktivní terapii, o které jsem se domnívala, že by mohla Janě pomoci. Jana mě znovu kontaktovala s několika dotazy. V té době jsem vůbec nepřemýšlela nad tím, že bych mohla vyzkoušet mentální léčbu. Několik dní potom jsem měla čas a při meditaci jsem si na Janu vzpomněla a rozhodla se vyzkoušet mentální léčbu. Trvalo to docela dlouho a udělala jsem pořádný kus práce. Když jsem si druhý den kontrolovala e-mail, byl v něm dopis od Jany ve kterém mi říkala, že den předem měla pořád nutkáni na mě myslet a cítila zvláštní energii a netočila se jí hlava. Odepsala jsem ji a vysvětlila, co jsem viděla a dělala a ona mi odpověděla, že vše co jsem ji napsala je 100% pravda a nemohla přejít na to jak to všechno můžu vědět. Také řekla, že po 5-ti letech má pocit, že život přece jen může být krásný !!!

Případ Moma

Momo, 15 lety bígl (pes) moji kamarádky, který trpí rakovinou. Jednoho dne moje kamarádka přišla domů a našla Moma ležícího na zemi, jeho nohy přestaly fungovat. Navštívila jsem Moma, jinak stále mentálně svěžího a ten mi sdělil, že ho trápí, že dělá starosti paničce. Zkontrolovala jsem jeho stav a zjistila, že nádor tlačí na nervy v jeho zadních nohách. Nadzvedla jsem nádor a ulehčila nervům a potom si chvíli s Momem jen tak povídala. Později mi kamarádka volala, že Momo se postavil na nohy a chodí. Druhý den, když jsem venčila svého psa zašla jsem se za Momem podívat a zafixovala jsem jeho nádor tak, aby dál na nervy netlačil a ještě s ním trochu poklábosila. Už měl lepší náladu a zjistila jsem, že je to docela legrační psí děda. Momo je stále fajn a chodí.

Japonská klavíristka

Moje přítelkyně mě požádala zda bych se nemohla podívat na její kamarádku klavíristku, která má velké bolesti v ruce a noze a nemůže chodit ani hrát na piano. Bohužel jsem pospíchala na vlak a tak jsem ji řekla, že mi o tom poví druhý den a odspěchala jsem na nádraží. Ve vlaku jsem měla dost času a tak jsem do milé pianistky nakoukla. Neshledala jsem na ni nic co by ji bránilo v hraní a co by ji způsobovalo bolest a nemohoucnost. Viděla jsem ji ale jak píše dopis a dostala vzkaz: "Nemusíš hrát na piano jestli nechceš,ale můžeš napsat ten dopis." Samozřejmě mi to nedávalo žádný smysl, ale druhý den jsem řekla moji přítelkyni, že jsem na pianistce nic neshledala a že má napsat dopis. Ani ji to nedávalo smysl, ale ne moc dlouho. Zavolala totiž pianistce aby ji to řekla a než se dostala ke slovu, pianistka ji vesele oznámila, že už ji nic nebolí a může zase hrát, a že už konečně napsala ten dopis co tak dlouho odkládala....

         
Foto z kurzu Mentální léčby  v Tokiu (2003)  

KVANTOVÁ FILOZOFIE

 • Základní principy a zákonitosti fungování 
 • Pochopení kvantové filozofie tvoření světa potřebné k úspěšné léčbě
 • Základní pojmy kvantové fyziky - superpozice, entanglement

KVANTOVÁ LÉČBA 

 • Aktivace kvantového vědomí
 • Princip "pouta" 
 • Přenost informací v kvantovém poli
 • Léčba na nejvyšší úrovni bytí 
 • Léčba pomocí rozhovoru
 • Technika kvantového řešení virové nákazy 
 • Technika léčení pomocí "kvantového praku" 

OPTIMAL EFT 

V červenci 2014 se Sindy Katayama jako jedna z 65 lidí z celého (doslova) světa a jako jediná z ČR zúčastnila v San Francisku HISTORICKY PRVNÍHO tréninku Garyho Craiga OPTIMAL EFT:

Optimal EFT je nový přístup v léčení a jak říká Gary "NOVÁ PSYCHOLOGIE". 3 dny jsme se zabývali otázkami a principy kvantové fyziky, principem jednoty atd. OPTIMAL EFT se nedá popsat jako technika, jde o zcela nový přístup, jde o mentální nastavení, otevření vědomí nové úrovni a o spirituální vyspělosti terapeuta. Žádná ezoterické bludy!!! Je velmi těžké slovy popsat jaké to bylo a jak skvělá tam byla atmosféra.

s garym

OPTIMAL EFT EXPERIMENT

Hned druhý den po příletu domů jsem vyučovala 4 dny našeho nejoblíbenějšícho výcviku Terapeut energetické psychologie a měla jsem možnost udělat malý EFT OPTIMAL experimet a 16 z 17 ti lidí pocítilo okamžitou úlevu od fyzické bolesti aniž bych použila klasické EFT!!!

REFERENCE ABSOLVENTŮ

Veru

D1

D2

D3

 REFERENCE

Snímek obrazovky 2016-09-29 v 22.27.15

Snímek obrazovky 2016-09-29 v 22.27.52

magi

 

Ahoj Sindy! Musím Ti napsat pár postřehů, co se událo po úúúžasném kurzu :-) Cítím se jako vyměněná...Všechno, co jsme se naučili prvně zkouším na sobě a má to skvělé účinky :-) uvedu jeden příklad...Po dvou dnech, co jsem se vrátila z kurzu, jsem dostala chřipku takového kalibru, že to mnoho let nepamatuju. Má první reakce byla - já a nemocná, nemocná po 4 dnech práce na sobě?!?! Co to má znamenat?! Vždyť mám být v naprosté pohodě?!? Absolutní zmatek?!?  Tak jsem první den nasadila všechny ty chemikálie, co jsou dostupné v lékárně a šla do práce :-((    A pak mi to došlo...

Skvělá příležitost jak ověřit, že to všechno funguje a jak jde dělat zázraky...

Vzala jsem si volno - tělo potřebuje klid a začala ťukat - prvně symptomy, následovalo mírné zlepšení, ale stále to nebylo ono, tak jsem zažala ťukat nevyřešené věci a rozhodnutí, které mě aktuálně trápily...  našla jsem svá ano a ne...  a trénovala jsem stav napojení... Světe div se!!!  

Jako zázrakem se můj zdravotní stav během jednoho a půl dne výrazně zlepšil, nemám teplotu, mohu dýchat, nedusím se kašlem a vrátila se mi energie a chuť do práce :-)

Kdybych použila ty staré postupy a věci z lékárny trvalo by mi to v lepším případě týden, možná dva, než bych byla O.KNeuvěřitelnééééé !!! To vše zafungovalo bez podpory jediného prášku z lékárny, zapomněla jsem brát i vitamíny, prostě vůbec nic jsem nebrala...

Díky za skvělý kurz, díky za skvělé metody, díky za vše, co pro nás děláš :-)

Alena Navrátilová

 
Víšková ŠtěpánkaNení to pro každého ,ale přála bych to každému ,rozhodně vám to možná  změní  život ..... pohled na něj a možná je to start do nového vnímání reality vašeho života.Je to pro Vás ,kdo víte, že můžete žít jinak něž většina ,že nejsou žádná omezení  a chcete zlepšit život svůj i pomoci ostatním. Z tohoto tréninku si odnesete buď vše nebo nic.
Štěpánka Víšková
 
 
EFT mi před dvěma lety změnilo život a nyní se díky tomuto kurzu posunuji v myšlení, přijímání života a světa zase dál, boří přesvědčení a hranice. Úžasná byla atmosféra, naladění všech účastnic na stejnou notu. Bylo mi zde moc fajn. Využiji ho nejen pro sebe, ale poskytuje i nové možnosti práce s klientem. Moc děkuji, že tu pro nás jsi.
Mgr. Helena Třísková, 
 

Ahoj Sindy,
moc děkuju za úžasný kurz. I přes varování jsem přijela s určitým očekáváním a musím říct, že jsem dostala daleko víc, než jsem čekala. Mysím, že tento kurz se stane mezníkem v mém životě stejně tak, jako byl před několika lety terapeutický výcvik. Ale OPTIMAL  EFT  je   vyšší "level", nová úroveň. Myslím, že se v každé z nás se něco změnilo a že si zatím vůbec neumíme představit, jaký dopad to pro nás může mít. 
Zatím mám pocit, že kurz běží dál, koukala jsem znovu na film, ráno jsem se vzbudila a v hlavě mi znělo "není žádné venku tam venku". Kudy chodím, sleduju, co je mé ANO :o)
Moc děkuju i ostatním za nádhernou energii, kterou vytvořily. Pokud se podaří zorganizovat setkání, přijedu moc ráda.  A Ty jsi byla jiná, zářivá :o)  Díky,
Dáša Grňová
 
 
"V minulých dnech jsem zažila něco úžasně nepopsatelného. Účastnila jsem se výcviku Optimal EFT, který se opírá o poznatky kvantové fyziky. Otevřely se mi tak hranice vnímání, zbortila se mnohá paradigmata, jež ovládala mé myšlení. Výcvik doporučuji všem, kteří se nebojí poznat nepoznané a chtějí doplnit velkou část puzzle. Všem terapeutům, kteří chtějí provádět EFT s mnohem větší radostí a nadšením." 
Mgr. Petra Němečková

 

 PRAKTIKmala

Ahoj Sindy,

děkuji za krásné a poučné dny u tebe. Můžu říct, že mi změnilo život. Vím, že pokud se něco děje je jen na mě pro jaký další film se rozhodnu. Čtu tvoje skripta a urovnávám si informace, které jsi nám řekla. Tři dny jsem opravdu pozorně poslouchala, aby mi neuniklo ani jedno tvé slovo. Jsi skvělá učitelka.

Děkuji a těším se na další setkání.

Jana Klimentová

Sindy děkuji. 
Přijela jsem na kurz bez očekávání, jako prázdná nádoba. I kdybych nějakou představu měla kvantová fyzika mě ve spojení s EFT neskutečně nadchla. Každá z obou technik je vyjímečná, ale dohromady je to dokonalé a teď už to není možné oddělovat. Znova děkuji. 
P. S. Prý nezáleží na tom, jestli je zážitek dobrý nebo špatný, hlavně, že je silný. A tenhle byl.
Zita Čermáková
 

LEKTORKA

Metoda EFT profesionálněSindy Katayama má téměř 20 let zkušeností na poli alternativní medicíny a osobníhoj rozvoje a její výcvik vám umožní tu nejlepší zkušenost. 

Její vášeň a hluboké zaujetí alternativními přístupy k léčení a osobnímu rozvoji a neustálá potřeba se i nadále vzdělávat u těch nejlepších světových odborníků vám zajistí přísun těch nejlepších a nejnovějších informací. Sindy přivezla do ČR i dnes už velmi populární metodu EFT.  

 • v roce 2005 přivezla do ČR metodu EFT
 • autorka knihy "EFT pro každého"
 • profesionální praxe v osobním rozvoji, terapii, koučinku a kvantové léčby od r.2000 
 • první kurzy kvantové léčby vedla v Tokiu už v roce 2005
 • pravidelně spolupracuje a vystupuje v TV, rádiích a časopisech

Částečný přehled kvalifikace: 

 • OPTIMAL EFT - kvantová léčba - Gary Craig
 • EFT Advanced Course - Gary Craig
 • EFT Fundamental Course - Gary Craig
 • EFT Yes Code Coaching - EFT master Carol Look
 • Build Your Business Abundace with EFT - EFT master Carol Look
 • EFT Moodlines - EFT master Gwyneth Moss
 • EFT Imageneering - EFT master Gwyneth Moss
 • Re-attachment EFT technique - EFT master Gwyneth Moss
 • Exploring consciousness with EFT - EFT master Gwyneth Moss, Gary Groesbeck, Dona Bach
 • EFT Choices Method innovations - Patricia Carringtonucitele
 • EFT in integrated healing - EFT master Emma Roberts
 • EFT in Stuckness and other addictions - EFT master Sue Beer

 • EFT International Masterclass
 • Rupert Sheldrake PhD- The extended mind
 • NLP practitioner 
 • NLP Master
 • Quantum leap - NLP - John Grinder
 • The Secrets of Hypnosis - Richard Bandler, Paul Mac Kenna
 • Spiritual Leadership - Deepak Chopra
 • Certified Master Clinical Hypnotherapist
 • Certified International Hypnosis Instructor
 • Mind Therapy training
 • Diploma in Hypnotherapy and Psychotherapy
 • International Coaching Academy

CENA

 • Cena výcviku je 26.800 Kč splatná předem, místo je zajištěno až po uhrazení kurzovného. Speciální cena pro čerstvé absolventy výcviku Terapeut  energetické psychologie

BUTT prihVYCVIK

clanekKM 

STORNO PODMÍNKY PRO  CELÝ VÝCVIK

Při odhlášení se z Akce s předstihem delším než 14 dnů před jejím zahájením, vám bude účtován storno poplatek ve výši 20% z částky kurzovného. Odhlásíte-li se z Akce s předstihem kratším než 14 dnů před jejím zahájením, vám bude účtován storno poplatek ve výši 40% z částky kurzovného.

V případě stornování účasti 24 hod. před akcí nebo neomluvené absence na akci, bude účtováno kurzovné v plné výši.

Můžete rovněž navrhnout převedení platby na jinou Akci či za sebe poslat náhradního účastníka, který Vaši platbu může využít a tím automaticky akceptuje tyto Podmínky, a to v případě, že o tom předem informujete.

Od doby zahájení, v průběhu nebo po skončení (absolvování) Akce odpadá jakýkoliv nárok na vrácení zaplaceného kurzovného, ať už se na Akci nedostavíte nebo ji z jakéhokoliv důvodu předčasně opustíte.

PŘIHLÁŠKA PRO ABSOLVENTY EFT VÝCVIKU 

TENTO MODUL POD ŠIPKAMA

↓↓↓↓↓↓

 

Závazná přihláška Praktik kvantové léčby pro ABSOLVENTY EFT VÝCVIKU

Odesláním závazné objednávky stvrzujete storno podmínky. Vyplňte VŠE VČETNĚ TELEFONU PROSÍM. Pokud nevyplníte telefon nemůžeme vás v případě nutnosti kontaktovat :-o.
captcha 
Děkuji, těším se na vás, Sindy.P.S.Poskytnuté údaje buou použity Z. Katayama pouze za účelem kontaktování zákazníka. Podrobnosti o zpracování údajů, jakož i o právech zákazníka obsahuje stránka Zásady ochrany osobních údajů.