TERAPEUT ENERGETICKÉ PSYCHOLOGIE EFT

PŮLROČNÍ CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK

Do 11.3 ZA SPECIÁLNÍ CENU!

 

BUT infoSTUD

Vytisknout

Zdraví a úspěch se nevylučují tak proč nemít obojí! PŘEDNÁŠKA

Napsal Sindy dne .

zdravi uspech

 

Přijďte se mnou oslavit

18 let EFT v ČR

 

 

Přijďte osalavit 15 let fungování energetické psychologie EFT v České republice tím, že odhalíte jak můžete odbourat bloky které vám zdraví nebo úspěch znemožňují. Zjistíte jak tvoříme realitu, jakou roli v tom hrají emoce a jak ty negativní způsobují stagnaci v posunu k lepšímu. A hlavně jak vám to metoda EFT pomůže změnit a pohnout se od nemoci ke zdraví a od neúspěchu k úspěchu! 
 
Ráda bych přednášku pojala spíš jako DISKUZI/VYPRÁVĚNÍ o tom, jaké bylo sem EFT přivézt, jaké byly mé začátky a jaké to je teď. O úspěchu a zdraví a o tom jak je spojit dohromady... a tak. 
 
Prostě takovej přátelskej přdnáškovej pokec s váma ...! 
 

PŘEDNÁŠEJÍCÍ

Metoda EFT profesionálněSindy Katayama má téměř 20 let zkušeností na poli alternativní medicíny a osobníhoj rozvoje a její výcvik vám umožní tu nejlepší zkušenost. 

Její vášeň a hluboké zaujetí alternativními přístupy k léčení a osobnímu rozvoji a neustálá potřeba se i nadále vzdělávat u těch nejlepších světových odborníků vám zajistí přísun těch nejlepších a nejnovějších informací. Sindy EFT přivezla do ČR a máte tedy nejdelší profesionální zkušenost. 

  • v roce 2005 přivezla do ČR metodu EFT
  • autorka knihy "EFT pro každého"
  • profesionální praxe v osobním rozvoji, terapii a koučinku od r.2000 
  • pravidelně spolupracuje a vystupuje v TV, rádiích a časopisech 
 

MÍSTO A ČAS KONÁNÍ

Setkáváme se v Malém sále Městské knihovny v Praze 1, Mariánské náměstí 1.

Vstupné 50 Kč, začátky přednášek v 17 hod.

 

Rezervace vstupenek je možná přímo v MK, tel.: 222 113 425, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo www.mlp.cz

 

Změna programu vyhrazena.