PŮLROČNÍ ORIGINÁLNÍ EFT CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK 

PŘÍMO S INICIÁTORKOU METODY EFT V ČR

TERAPEUT ENERGETICKÉ

PSYCHOLOGIE EFT 

TERMÍNY 51. BĚHU TERAPEUTICKÉHO VÝCVIKU 2024/25

21-22.9., 19-20.10., 16-17.11., 14-15.12., 25-26.1., 1-2.3.2025

BUT infoSTUD

Vytisknout

Video "EFT televizní terapie"

Napsal Sindy dne .

Zdena Katayma vysvětluje svoji techniku,nazvanou Televizní terapie. 

Tato technika vám může pomoci zbavit se spousty problémů a negativních programů a vibrací, které jsou ukryty na úrovni podvědomí a často o nich nemáme ani tušení!


Reference na Televizní terapii:

 

Televizní terapie.

Nikdy jsem nezvládala dokoukat filmy,kde hlavní hrdina umře,nebo ho mučí,křičí na něj,ponižují ho….Kdyby mně přivázali k televizi,že to dokoukat musím,tak bych se snad zbláznila….i když odcházím,abych se těmto scénám vyhnula,má fantazie pracuje naplno,příběh si domýšlím,trpím za hlavního hrdinu a v noci mám noční můry,kde mně honí a chtějí zabít……tedy měla jsem….až do minulého roku,kdy jsem absolvovala u Sindy terapeutický výcvik a tam se dozvěděla tento geniální vynález-televizní terapii.

Od té doby ťukám různé příhody a nehody ve filmech /kterých je víc než dost a není to ani detektivka/…ťukala jsem,když jsem slyšela nějakou přiblblou reklamu,když někdo na někoho ve filmu křičel,hádali se….někoho bili……/ to vše jsou pro mě velmi stresové situace /.

Až jsem jednou zapnula detektivku,kterou jsem kdysi přesně v tom samém místě vypnula,protože jsem se na to nemohla dívat.Já jsem to nejen dokoukala / bez ťukání /,ale uvědomila jsem si,že se netřesu a že jsem se na ten film dívala jakoby přes sklo.Když film skončil,byla jsem klidná a šla si po své práci.Film je film a nemusím se na to dívat.Ale uvědomuji si změny ve svém životě,kdy v určitých životních situacích reaguji jinak-lehčeji,s odstupem a porozuměním….

Bylo mi například něco vyčítáno a já jsem si pomyslela:No Ani,teď by ses měla rozčílit!….ale nechtělo se mi..Bylo to jakoby za sklem / tak nějak ode mě vzdálené/  a ve mně bylo ticho….

Myslím,že je to velmi,velmi užitečný vynález.Například když se někdo rozvádí,pustit si filmy,s tímto problémem a ťukat a ťukat…..nebo jiný problém….

Prostě tisíceré díky Sindy za ten vynález a díky němu za zkvalitnění života.

Anna Hejralová, Terapeut energetické psychologie & EFT, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.