TERAPEUT ENERGETICKÉ PSYCHOLOGIE EFT

AKREDITACE MŠMT

BUT infoSTUD

 PRAKTIK KVANTOVÉ LÉČBY  

CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK 

BUT infoSTUD

Vytisknout

Žena - krásná a stylová

Napsal Sindy dne .

 

Odhalte tajemství žen,

které vypadají vždy dobře.

Zjistěte, jak obléknout vaší postavu,

aby vypadala co nejlépe a co nejštíhleji...)!!!

 

Mějte každé ráno co na sebe!  

 

URČENO PRO KAŽDOU ŽENU

BEZ OHLEDU NA VĚK A VÁHU :)

 

Co se naučíte? 

 • Které oblečení vám "pomáhá" a které škodí
 • Jak věci kombinovat
 • Jak "vrstvit"
 • Základní módní pravidla a módní tabu
 • Jak se oblékat na speciální příležitosti
 • Jakou roli v tom  jak vypadáte hraje spodní prádlo
 • Tajemství podprsenek
 • Důležitost doplňků a jak je používat

 

 • NAUČÍME VÁS OBLÉKAT SE TAK, ŽE SE BUDETE CÍTIT VŽDY DOBŘE! 

 • UKÁŽEME VÁM, JAK OPTICKY ZEŠTÍHLET AŽ O DVĚ ČÍSLA!!

 • PO KURZU BUDETE VĚDĚT CO KDY A JAK NA SEBE, CO KOUPIT A CO NE A BUDETE MÍT NADČASOVÝ STYL I ŠATNÍK !!

V rámci kurzu budete moci vše prakticky vyzkoušet přímo v našem second hand ateliéru a pokud by vás nějaký model zaujal,můžete si ho zakoupit přímo na místě se speciální slevou 20%.

Účastnice kurzu mají také možnost využít ostatních služeb našich stylistů za speciální ceny.  

Reference na kurz

Váš kurz módy a stylu, nám ukázal nové možnosti,jak se dobře a vkusně oblékat,jak vykouzlit štíhlejší postavu módními triky,i když právě nejste modelka. I z obyčejného saka nebo svetru se dá vykouzlit super outfit. Krásy není nikdy dost!! Super zkušenost!
Andrea a Veronika- vlasové stylistky 3D střihů

Ahoj Sindy a Natálko,Škola módy a stylu byla přesně to co jsem potřebovala. Jelikož řeším odpoutání od výchovy dětí, kdy už jsou trochu samostatnější a já jsem si dovolila malinko myslet zase na sebe a neřešit jen děti a vše kolem nich. Nový šatník a jarní období je dobrý začátek. Do této doby jsem se oblékala co nejpraktičtěji a nejpohodlněji tj. triko a džíny….
Vaše rady, nápady a zkušenosti jsem si vzala k srdci. Pokud jdu nakupovat už koukám na oblečení trochu jinak a více hledám. Neberu první věc co mi padne do oka. (což jsem dříve dělala). Zkouším, zkouším a zkouším…..
Minulý týden jsem pozvala manžela na rande, koupila lístky na fajn divadlo, oblékla oranžové pouzdrovky od Vás, dokoupila boty na podpatku, trenčkot slonové kosti, novou kabelku, korálky, doladila detaily a po 15 letech manželství jsem překvapila nejen manžela, ale i sebe J. A to je teprve začátek…. J
Pokud by škola módy byla o jedno setkání delší uvítala bych rady přímo šité na míru, jaký styl a se hodí k jakému typu člověka. Každý tak nějak ví v jakém oblečení se cítí fajn a vypadá dobře, ale pár triků udělá zázraky, to víte nejlépe.
Ještě jednou Vám moc děkuji, jsem ráda, že jsem si to dopřála, poznala fajn lidi a doufám, že se ještě setkáme.
S přáním hezkých dnů
Jana
P.S. posílám odkazy na všechny strany

Se Sindy jsem se potkala ve chvíli, kdy jsem řešila zcela něco jiného než módu. Přihlásila jsem do jejího kursu pro terapeuty energetické psychologie. Když jsem při pročítání stránek našla její „Školu módy“ lákalo mne přihlásit se a něco se sebou udělat… Bylo moc zajímavé dovědět se zajímavé tipy a triky, co s čím kombinovat, jak zakrýt určité nedostatky postavy, jak sladit barvy i materiály a mnoho dalšího. Sindy + Natálka se skvěle doplňují. Během kursu jsem si pořídila několik hezkých kousků do svého šatníků a už se těším, až najdu čas opět se u Sindy a Natálky zastavit. Obě módě rozumí a skvěle se doplňují. Nejvíce oceňuji jejich nadšení a chuť poradit. J.V.

Milá Sindy a Natálko,
velmi děkuji za příjemný čas strávený ve Vašem obchůdku. Bylo to pro mě velmi inspirující. Díky možnosti vyzkoušet si různé styly oblékání teď vím, v čem se cítím dobře, a jak a co nakupovat. Nakupování oblečení pro mě přestalo být stresující. Dřív jsem tak bloumala po obchodech a nevěděla přesně jestli bych to nebo ono nosila a s čím a koupila jsem si samozřejmě i spoustu oblečení, které pak viselo ve skříni. Teď přijdu do obchodu a už na mě svítí přesně to, co se ke mně hodí. Nevěřila bych, že se to dá naučit za jeden den. Díky Vašim radám a trikům, které jste mě naučily, dokážu jednoduše vytvořit outfit, ve kterém se cítím spokojená sama se sebou a to je skvělý pocit. Doporučuji školu módy a stylu každé ženě. Moc se těším, až do Vašeho obchůdku zase přijedu.
Jana
 

Reference na náš styling

Módní koučink mi ukázal nové kombinace v mém stavajícím pracovním šatníku a podpora při nákupu nových věcí mi umožňuje oblékat se stylověji ve volném čase. V milé společnosti Zdeny Katayamové jsem zjistil, že rozhodování o tom, co na sebe, nemusí být stres, ale zajímavá hra. Děkuji, byla to dobrá strategická investice.Ing. Lubomír Straka, MBA, vedoucí oddělení strategického plánování, Řízení letového provozu ČR, s. p., Jeneč

Na státní večeři rozhodně nechodím každý den. Byla jsem trochu nesvá, protože jsem nevěděla, jaké oblečení by bylo nejvhodnější a jaké doplňky pak k němu zvolit. Velmi jsem proto ocenila, že mi Sindy pomohla s výběrem elegantního oděvu a navíc mi zapůjčila vhodnou kabelku. I díky Sindy jsem se na Pražském hradě při představování Václavu Klausovi a chorvatskému prezidentovi Ivu Josipovići cítila sebejistě.
Ing. Věra Štěpánková, MBA, vedoucí organizační složky, Belupo léky a kosmetika, s.r.o. – organizační složka

 VÍCE O NAŠICH MÓDNÍCH AKTIVITÁCH A NAŠEM OBCHODĚ NAJDETE NA

    www.modnikouc.cz

Kdy a kde

20.3.2016 Kmochova 55, Kolín 2

10:00 - 18:00 hod. 

POČET MÍST JE OMEZEN

Cena kurzu

2.200 Kč  PLATBA V HOVOSTI NA MÍSTĚ

 

STORNO PODMÍNKY

Při odhlášení se z Akce s předstihem delším než 14 dnů před jejím zahájením, vám bude účtován storno poplatek ve výši 20% z částky kurzovného. Odhlásíte-li se z Akce s předstihem kratším než 14 dnů před jejím zahájením, vám bude účtován storno poplatek ve výši 40% z částky kurzovného.

V případě stornování účasti 24 hod. před akcí nebo neomluvené absence na akci, bude účtováno kurzovné v plné výši.

Můžete rovněž navrhnout převedení platby na jinou Akci či za sebe poslat náhradního účastníka, který Vaši platbu může využít a tím automaticky akceptuje tyto Podmínky, a to v případě, že o tom předem informujete.

Od doby zahájení, v průběhu nebo po skončení (absolvování) Akce odpadá jakýkoliv nárok na vrácení zaplaceného kurzovného, ať už se na Akci nedostavíte nebo ji z jakéhokoliv důvodu předčasně opustíte.